PROCES

“Huzur ve Mutluluk için Teknoloji” sloganı ile, insan yararı için ürün ve hizmet üreten, sektörünDE güçlü oyuncu olmayı hedefleyen bir Güvenlik Firmasıdır.

2017 yılında Ankara’da kurularak elektronik güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için ürettiği çözümler ile faaliyetlerini sürdürmeye başlayan şirketimiz; 2018 yılında Sakarya, Kocaeli ve İstanbul’da ayrıca 2021 yılından sonra da Yalova, Bursa ve Bilecik şehirlerinde de hizmet vermeye başlamıştır. Kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlik çözümleri üretmekte, Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye’nin 81 ilinde 1 milyon kullanıcıya sorunsuz hizmet verebilecek teknik altyapı potansiyeline sahiptir.

PROCES olarak, elektronik güvenlik hizmeti ve danışmanlığı çerçevesinde, uzman personellerimiz tarafından, proje özelinde geliştirilen uygun (teknik-mali) çözümlerimiz ile birlikte 360 derece danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Elektronik güvenlik konusunda özellikle “malzeme kalitesinin yüksek olmasına” önem göstermenin yanı sıra, satış öncesi ve sonrasında verdiğimiz teknik destek çalışmalarımız ile de sektörde örnek teşkil etme arzusuyla çalışıyor, daha iyiye ulaşmak adına ilk günkü motivasyonumuzla yolumuza devam ediyoruz.

Yıllar içinde “Güvenliğin En Cazip Şirketi” haline gelmeyi hedefleyen PROCES olarak; onlarca çalışan, 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi, çift yedekli (Panel ve AİM) Alarm İzleme Merkezi, 1 milyon kullanıcı kapasitesine hizmet verebilen alt yapı donanımımız ile müşterilerimize profesyonel ve yenilikçi çözümler sunmanın heyecanını yaşıyoruz.


Şirketimiz 2019 yılından itibaren Bayilik ve İş ortaklığı anlaşmaları yapmaya başlamıştır.

iş ortaklığı ve bayilik başvurusu için tıklayınız.

Şirket Politikası

Çevreye, topluma ve çalışanlarına karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından güvenlik sistemleri sektöründe lider bir kuruluş olarak politikamız; müşterilerimize beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunarak memnuniyetlerini sağlamaktır.

Bu doğrultuda amacımız, 
Mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, öncelikle kalite, çevre duyarlılığı ve iş güvenliğini sağlayacak işbirliği ve güven çerçevesinde çalışarak verimliliğimizi arttırmak, bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmektir.

Çalışmalarımız kapsamında başta çevre, iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere çalışan görüşleri dikkate alınarak süreçlerin yönetilmesi, ilgili tüm yasal şartlara uymayı, çevresel etkileri, kirlenmeyi ve kaza risklerini önlemeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Entegre Yönetim Sisteminin sürekliliğinin sağlanması şirket çalışanları olarak hepimizin ortak görevi ve geleceğidir.

PROCES